Шановні жителі Смолінської громади!

Згідно Стратегії розвитку громади на 2019-2028 рр. одним з пріоритетних напрямків, який обрала для себе Смолінська громада – є забезпечення надання якісних медичних послуг населенню. Тож, в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), робоча група спільно з координаторкою програми Наталією Ключник розробляють План покращення медичних послуг за яким в подальшому буде проводитися робота у галузі медицини.
До Вашої уваги пропонуємо проект Плану аби кожен з вас зміг ознайомитися з документом та внести свої зауваження та пропозиції. Адже Ваша думка для нас дуже важлива!
Свої пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронну адресу investsmolino@gmail.com або за тел..: (05258) 33-5-62

.