ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СМОЛІНСЬКОЇ ОТГ!!

Смолінська селищна рада приносить вибачення за незручності пов’язані з карантинними заходами боротьби з коронавірусною інфекцією та просить з розумінням та відповідальністю віднестись до їх виконання. У зв’язку з наближенням випадків виявлення коронавірусу до кордонів Кіровоградської області припинено роботу селищного ринку. Прохання до мешканців не підтримувати стихійну торгівлю та інформувати про неї за нижче вказаним телефоном.

Згідно до рішення комісії ТЕБ та НС Смолінської селищної ради з 25 березня 2020 року припиняється робота торгівельних точок окрім, продовольчих магазинів, аптек, торгівельних точок, що реалізують засоби гігієни, АЗС, банківських та поштових відділень (див. протокол).
Прохання до мешканців відповідально ставитись до своєї безпеки в магазинах, чергах і т.д., не наближатись один до одного на відстань менше 1,5 м; не виходити без потреби на вулицю, за потреби лише в засобах захисту органів дихання (навіть саморобних) та рукавичках.
ШАНОВНІ БАТЬКИ!! Будь-ласка, не допускайте перебування своїх дітей незалежно від віку, без потреби на вулиці. Нехай будуть вдома, навіть, якщо ввечері тепла погода. Здоровіші будуть вони, ви, ваші дідусі й бабусі.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, ЩО ЖИТЕЛІ ІТАЛІЙСЬКИХ МІСТ ЗНЕВАЖЛИВО СТАВИЛИСЯ ДО ПРАВИЛ КАРАНТИНУ ДО ТИХ ПІР ПОКИ НЕ ПОЧАЛИ ВТРАЧАТИ СВОЇХ БЛИЗЬКИХ.
Станом на сьогодні в нас з вами дві найголовніші проблеми: це повернення жителів громади з країн ЄС додому та наша безпечність (див. інф. за посиланням https://www.facebook.com/…/a.288388118420…/605062246753461/… ). Якщо ми будемо терплячими, розумними й небайдужими, то зможемо мінімізувати наслідки поширення коронавірусу на нашій території.
З 25 березня 2020 року буде налагоджено інформування населення на сторінці Смолінської селищної ради в мережі Фейсбук про перебіг карантину на підзвітній території.
З вищевказаних питань інформація за тел..: 096-64-85-207.
З повагою Смолінський селищний голова Микола Мазура.