Шановні лікарі, медсестри, молодший обслуговуючий персонал та ветерани медичної служби Смолінської ОТГ!

Від імені громади, та, від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичного працівника!
Щоденно Ви покликані виконувати нелегку і почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров’я населення, повсякчас демонструючи нам приклади самовідданості, витримки, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.
Висловлюю Вам безмежну вдячність за врятовані життя, повернуте здоров’я і радість.
Щиро бажаю Вам, щоб у Вашому житті було більше щастя і радості, світлих перспектив та щоб Вас ніколи не підводило власне здоров’я. Бажаю завжди бути переможцями у боротьбі за життя і здоров’я людини.
З повагою селищний голова Микола Мазура.