Відбувся молодіжний форум DOBRE DIY

18-19 березня представники молоді від Смолінської громади Ухань Ганна, Гевеленко Анастасія, Даценко Дмитро, Батраков Євгеній, Стружко Софія та Користіна Світлана відвідали місто Кропивницький, де проходив молодіжний форум DOBRE DIY, для представників громад-партнерів програми DOBRE.

Молодіжний форум DOBRE DIY — це новий формат роботи з представниками об’єднаних територіальних громад, що підтримуються програмою DOBRE. Ця програмна ініціатива покликана не лише підвищити знання та навички, а відтак і спроможність молоді, а й підтримати їх ідеї, які комплексно будуть направлені на підтримку стратегій розвитку обраних громад. Протягом двох днів учасники форуму вчилися визначати потреби молоді, обговорювати ідеї та дізналися, як написати успішний проект. Повернувшись у свою громаду та проаналізувавши всю інформацію та вправи, що були опрацьовані протягом форуму у Кропивницькому, 29 березня, планують провести збори з молоддю Смолінської ОТГ, аби обговорити проблеми і пріоритети молоді, а також молодіжні ініціативи, які були б корисними для громади. В результаті кожен учасник зборів зможе запропонувати ідеї проектів, які на їхню думку актуальні саме для молоді і спрямовані на розвиток громади, а в подальшому молоді, ініціативні мешканці громади будуть спільно створювати проект, що дасть змогу реалізуватися в майбутньому.
Про час і місце проведення зборів буде повідомлено додатково.