ОРГАНІЗАТОРИ “AGROEXPO-2020” ЗАПРОШУЮТЬ НА ПОКРОВСЬКИЙ ЯРМАРОК!

“Покровський ярмарок” – культурно-розважальний захід в рамках Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO.
Щорічно у ярмарку приймають участь понад 500 учасників.

Кожен знайде тут щось для себе: виступи народних колективів, найкращі продукти від фермерських господарств за ціною виробника, сувеніри та вироби майстрів з усіх куточків України, майстер-класи, розваги для дітей та дорослих.
Неабиякого колориту та доказів неповторної самобутності Центральної України нададуть ярмарку експозиції районів Кіровоградської області, які розважатимуть та пригощатимуть відвідувачів під час виставки.
Особливого забарвлення «Покровському ярмарку» додасть вже традиційний конкурс на найбільший гарбуз – «Гарбуз-велетень». Запрошуємо володарів найбільших гарбузів на «Покровському ярмарку» до нашої сцени для проходження реєстрації, яка відбуватиметься з 9:00 до 14:00, коли розпочнеться зважування гарбузів-претендентів. Переможець отримає приз – великий сучасний телевізор та увійде в історію «Покровського ярмарку»!
Також під час свята пройде конкурс на найкращий коровай. Переможця визначатиме спеціальне журі.
Гостей ярмарки зустрічатимуть різноманітні арт-інсталяції та багато селфі-зон.