Прийнято рішення про реорганізацію закладу

Державний заклад «Спеціалізована медико-санітарна частина №17 Міністерства охорони здоров’я України» (ідентифікаційний код 23688424) повідомляє, що з метою переходу до нової системи фінансування охорони здоров’я передбаченої Законом України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення” та  раціонального використання майна територіальної громади та коштів місцевого бюджету прийнято рішення про реорганізацію (припинення) ДЗ «СМСЧ №17 МОЗ України» шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Смолінська медико-санітарна частина» Смолінської селищної ради Маловисківського району Кіровоградської області.

Вимоги кредиторів приймаються у письмовій формі потягом двох місяців з дня опублікування повідомлення про припинення юридичної особи в результаті перетворення на сайті Міністерства юстиції України (з 11.03.2018 р.). Письмові вимоги приймають до 11.05.2019 року за адресою: 26223, Кіровоградська обл., Маловисківський р-н,смт Смоліне вул. Козакова, 70. Тел.: (05258)54532.
Голова комісії з реорганізації шляхом перетворення                 В.В.Бойко