Професійне навчання,  зокрема,  в центрах професійно-технічної освіти

Професійне навчання, зокрема, в центрах професійно-технічної освіти

Якщо Ви хочете отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним – скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ) – спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення.
ЦПТО ДСЗ створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
В Україні функціонують 11 ЦПТО ДСЗ, які приймають слухачів з усіх регіонів (Дніпропетровський, Донецький, Івано-Франківський, Луганський, Львівський, Одеський, Полтавський, Рівненський, Сумський, Харківський та Херсонський), де Ви можете навчатись.
На Вас очікують затишні зали бібліотек, комфортні умови проживання. Ви маєте можливість під час навчання заявити про себе, беручи участь у виставках, конкурсах професійної майстерності, заходах, що організовує служба зайнятості. Широкий діапазон освітніх послуг, що надають ЦПТО ДСЗ, забезпечать не тільки Ваш професійний розвиток, а й дозволять набути додаткових компетенцій, що сприяють успішному працевлаштуванню.

Навчання у ЦПТО ДСЗ надасть Вам наступні можливості:
– можливість навчатися наближено до місця проживання;
– стислі терміни – навчання за професією триває від 1,5 до 11 місяців;
– комфортна атмосфера для людей різного віку – методисти та викладачі ЦПТО ДСЗ мають значний досвід роботи зі слухачами різних вікових категорій, дорослими людьми;
– слухачам з віддалених районів, інших регіонів України надається можливість проживання у комфортабельному гуртожитку готельного типу;
– можливість пройти індивідуальне навчання за професією;
– залучення до викладання професіоналів, що мають як педагогічний досвід, так і значний практичний досвід роботи за професіями, які викладають;
– використання у навчальному процесі новітніх технологій (спеціалізованих програмних засобів навчального призначення, відеоуроків, інтерактивних технологій, елементів дистанційного навчання), що дають можливість підвищити рівень засвоєння матеріалу;
– максимальне врахування вимог роботодавців – навчальні програми узгоджуються із представниками провідних підприємств регіону у відповідних галузях.

Маловисківська районна філія
Кіровоградського обласного