Цьогоріч більше 19 тисяч мешканців Кіровоградщини працевлаштувалися за сприяння кар’єрних радників

Кар’єрні радники – це співробітники служби зайнятості, які надають послуги громадянам, які шукають роботу, у тому числі тим, які мають роботу, але бажають її змінити, та здійснюють супровід таких осіб з метою їх подальшого працевлаштування.

Співпраця з шукачем роботи передбачає ланцюжок дій, що ґрунтується на  індивідуальному підході. Кар’єрний радник ознайомлюється із загальною інформацією про особу (освіта, трудовий досвід, результати первинного профілювання, коментарі реєстраторів), складає індивідуальний план працевлаштування та перелік послуг.

За сприяння служби зайнятості у 2019 році міськрайонними  центрами зайнятості, міськрайонними та районними філіями обласного центру зайнятості працевлаштовано майже 11,9 тис. безробітних громадян. Також було працевлаштовано 7,3 тис. громадян, які перебували на обліку в центрах зайнятості.

Станом на 01 листопада 2019 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила 2,6 тис. од.