Шановні жителі Смолінської громади! Прийміть мої щирі вітання з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України.

Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують, як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку. 24 липня 1990 року на флагшток перед будівлею Київської мерії вперше був піднятий синьо-жовтий прапор, освячений у Софіївському соборі. Тож дозвольте від щирого серця привітати усіх вас з цим державним святом та побажати успіхів, натхнення, творчих здобутків та усяких гараздів на благо нашої рідної неньки – України.
З повагою Смолінський селищний голова Микола Мазура.