Шановні мешканці Смолінської громади!

02 червня 2023 року у приміщенні Смолінської селищної ради о 15-00 год відбудеться засідання двадцять п’ятої чергової сесії Смолінської селищної ради з наступним переліком питань:

1) Про  внесення змін  до рішення селищної ради від 09 липня 2023 року № 150 «Про затвердження нових та внесення змін до існуючих місцевих програм Смолінської селищної територіальної громади»

2) Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 16.12.2022 року за № 359 «Про бюджет Смолінської селищної територіальної громади на 2023 рік» (11512000000)

3) Про передачу основних засобів

4) Про внесення змін до рішень Смолінської селищної ради від 23.02.2021 року № 78 «Про затвердження Положення про трудовий архів та Положення про експертну комісію Смолінської селищної ради Новоукраїнського району Кіровоградської області» та від 08.10.2021 року №197 «Про створення відділу будівництва, земельних ресурсів, архітектури та житлово-комунального господарства Смолінської селищної ради, затвердження Положення та вжиття заходів щодо його державної реєстраціїселищної ради Новоукраїнського району Кіровоградської області»

5) Про вилучення  земельних ділянок  з оренди

6) Про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки

7) Про внесення змін до Договорів оренди земельних ділянок

8) Про продовження (поновлення) терміну дії Договорів оренди землі

9) Про зміну сторони «Орендаря» у договорі оренди земельної ділянки

10) Про надання дозволу на розробку проекту   із землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в оренду терміном 10 років

11) Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби