Щоденний графік руху автобусів

Відправлення з шахти

06:25 – Селище (3); 06:50 – Селище (3); 07:20 – Селище (5); 07:30 – Дамба (3); 07:50 – Селище (2); 08:20 – Селище (3); 14:40 – Дамба (4); 15:20 – Дамба (4); 15:35 – Селище(2а); 15:50 – Селище (3а); 16:05 – Селище (2а); 16:35 – Селище (3а); 17:10 – Селище ст. «П» (3а); 19:20 – Селище (2а); 20:10 – Селище (2а); 22:40 – Дамба (2а); 23:25 – Селище (3а); 23:55 – Селище (2а); 0:10 – Селище (3а).

Відправлення з міста

05:35 – Селище (5); 06:00 – Селище (3); 06:00 – Дамба (4); 06:15 – Селище (2); 06:30 – Селище (4); 06:40 – Дамба (3); 06:45 – Селище (2); 07:10 – Дамба (3); 07:10 – Селище (2); 07:40 – Селище ст.. «П» (3); 14:00 – Дамба (2); 14:00 – Селище (3); 14:20 – Селище (4); 14:50 – Селище (4); 15:30 – Селище (4); 16:50 – Селище (3а); 18:20 – Селище (2а); 19:40 – Селище ст. «П» (2а); 22:00 – Селище (2а); 22:20 – Селище (3а); 22:50 – Селище (2а).

 

Графік руху автобусів у суботу 

Відправлення з шахти

06:40 – Селище (7); 07:05 – Селище (6); 07:20 – Селище (7); 07:45 – Селище (6); 08:20 – Селище (7); 14:40 – Селище (7); 15:20 – Селище (7); 15:40 – Селище (6а); 16:00 – Селище (7а); 19:20 – Селище (7а); 20:10 – Селище (7а); 22:40 – Селище (6а); 23:25 – Селище (7а); 23:55 – Селище (7а).

Відправлення з міста

05:35 – Селище (7); 06:00 – Селище (6); 06:20 – Селище (7); 06:40 – Селище (6); 07:00 – Селище (7); 07:25 – Селище (6); 07:40 – Селище ст.. «П» (7); 14:00 – Селище (6); 14:20 – Селище (7); 15:00 – Селище (7); 18:20 – Селище (7а); 19:40 – Селище ст.. «П» (7а); 22:00 – Селище (6а); 22:20 – Селище (7а); 22:50 – Селище (6а).

 

Графік руху автобусів у неділю та святкові дні 

Відправлення з шахти

06:40 – Селище (7); 07:05 – Селище (6); 07:20 – Селище (7); 08:10 – Селище (7); 14:40 – Селище (7); 15:20 – Селище (7); 16:00 – Селище (7); 19:20 – Селище (7а); 20:10 – Селище (7а); 22:40 – Дамба (7а); 23:25 – Селище (7а);  23:55 – Селище (7а).

Відправлення з міста

05:35 – Селище (7а); 06:00 – Селище (6); 06:20 – Селище (7); 06:40 – Селище (6); 07:00 – Селище (7); 7:40 – Селище ст.. «П» (7); 14:20 – Селище (7); 15:00 – Селище (7); 18:20 – Селище (7а); 19:40 – Селище ст.. «П» (7а); 22:20 – Селище (7а); 22:50 – Селище (7а); 23:40 – Дамба (7а).

 

Графік руху міжміських автобусів

04:00 – Смоліне – Київ Поділ; 05:50 – Смоліне – Кропивницький; 06:20 — Березівка-Мала Виска; 06:35 – Смоліне (офіс) – Мала Виска;  06:40 – Березівка – Мала Виска (рай лікарня); 06:40 – Смоліне (автостанція) – Мала Виска; 09:40 – Смоліне – Кропивницький; 14:50 – Смоліне – Кропивницький; 16:50 – Смоліне – Кропивницький; 17:30 – Смоліне – Кропивницький.