Cвято останнього дзвінка

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника.
Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас…
Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід літніх канікул, а для деяких закінчення шкільного року пов’язано не тільки з радістю, але і з побоюванням, легким смутком, надіями…а для тих, хто цього року закінчує школу, останній дзвоник є відліком початку найбільшої зміни в житті…
У п’ятницю, 31 травня, у Смолінській ЗОШ №1 та у Смолінському НВО відбулися урочисті лінійки присвячені святу останнього дзвінка. З закінченням школи школярів вітали їхні вчителі, шкільні друзі, директори шкіл.
На свято останнього дзвінка у навчальні заклади Смолінської громади завітали і представники Смолінської селищної ради та відділу освіти, культури, молоді та спорту. З нагоди свята вони подарували в обидва заклади спортивний інвентар для літніх пришкільних таборів.