Проекти рішень за липень 2019 року

Проект рішення Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації під час виборів народних депутатів Верховної Ради України в 2019 році

Проект рішення Про надання статусу дитини позбавленої батьківського піклування

Проект рішення Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги

Проект рішення Про прийняття на квартирний облік

Проект рішення Про першочергові завдання освітньої галузі Смолінської ОТГ на 2019/2020 навчальний рік

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 18.07.2019р. №905-р «Про обласний план заходів на 2019 -2020 роки щодо реалізації концепції розвитку електронної демократії в Україні”

Проект рішення Про розпорядження голови Маловисківської РДА від 01 липня 2019 року № 159-р «Про затвердження субвенції з місцевих бюджетів районному бюджету на 2019 рік»

Проект рішення Про призначення статусу дітям

Проект рішення Про призначення статусу Пашко О.О. та Пашко І.О., як дітям військовослужбовця який загинув внаслідок проходження військової служби.

Проект рішення Про розгляд та затвердження внесків

Проект рішення Про погодження зовнішнього вигляду тимчасової споруди

Проект рішення Про надання дозволу на виконання земляних робіт

Проект рішення Про призначення статусу дитині позбавленої батьківського піклування