Проекти рішень за лютий 2019 року

Проект рішення Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги

Проект рішення Про погодження графіку для місцевої системи опалення КП «Енерговодоканал».

Проект рішення Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.01.2019р. № 1 «Про затвердження норми витрат палива і мастильних матеріалів на шкільний автобус»

Проект рішення Про розгляд заяв мешканців буд. 12 по вул.Шевченка с.Березівка Маловисківського району Кіровоградської області

Проект рішення Про прийняття на квартирний облік

Проект рішення Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації під час виборів Президента України в 2019 році

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 08.01.2019 року № 6-р «Про основні заходи цивільного захисту області на 2019 рік»

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 17.01.2019р. №16-р «Про заходи попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них»

Проект рішення Про визначення виду робіт та переліку підприємств і об’єктів, на яких порушники відбувають громадські та суспільно корисні роботи у 2019 році.

Проект рішення Про надання дозволу на розміщення білборду

Проект рішення Про затвердження прогнозу бюджету Смолінської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки

Проект рішення Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 19 грудня 2018 року № 109 «Про надання Колотницькому Максиму Васильовичу, 09 березня 2009 року народження, статусу дитини – сироти»

Проект рішення Про зобов’язання Смолінської селищної ради щодо забезпечення безоплатним житлом фахівців з вищою медичною та педагогічною освітою