Проекти рішень за грудень 2020 року

Проєкт рішення Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги

Проєкт рішення Про надання повноважень начальнику служби у справах дітей Смолінської селищної ради – Охріменко Дмитру Юрійовичу на складання протоколів про адміністративні правопорушення відповідно до частин п’ятої, шостої статті 184, статті 188-50 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Проєкт рішення Про надання дозволу на оформлення договору дарування квартири на ім’я малолятньої дитини

Проєкт рішення Про надання дозволу на оформлення договору дарування квартири на імя малолятньої дитини

Проєкт рішення Про визначення участі у вихованні сина Григоренко Тараса Ігоровича 25.03.2019 р.н. та способів такої участі гр. Григоренком Ігорем Володимировичем 29.01.1983 р.н. прож. смт. Смоліне, вул. Казакова 9, кв. 57

Проєкт рішення Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна