Проекти рішень за грудень 2020 року

Проєкт рішення Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги

Проєкт рішення Про надання повноважень начальнику служби у справах дітей Смолінської селищної ради – Охріменко Дмитру Юрійовичу на складання протоколів про адміністративні правопорушення відповідно до частин п’ятої, шостої статті 184, статті 188-50 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Проєкт рішення Про надання дозволу на оформлення договору дарування квартири на ім’я малолятньої дитини

Проєкт рішення Про надання дозволу на оформлення договору дарування квартири на імя малолятньої дитини

Проєкт рішення Про визначення участі у вихованні сина Григоренко Тараса Ігоровича 25.03.2019 р.н. та способів такої участі гр. Григоренком Ігорем Володимировичем 29.01.1983 р.н. прож. смт. Смоліне, вул. Казакова 9, кв. 57

Проєкт рішення Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення опікуна

Проєкт рішення Про схвалення бюджету Смолінської селищної територіальної громади на 2021 рік

Проєкт рішення Про коригування розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання для абонентів приватного сектору смт.Смоліне та с.Березівка

Проєкт рішення Про коригування тарифів на послуги поводження з побутовими відходами, що надає ТОВ «ГУДЕКС ЕКОСЕРВІС»

Проєкт рішення Про надання дозволу на виконання земляних робіт

Проєкт рішення Про надання дозволу ФОП Странов Євгеній Юрійович , щодо здійснення виїзної торгівлі кав’ярні ТМ “Культ Кава”

Проєкт рішення Про надання дозволу на видалення аварійних та сухостійних зелених насаджень

Проєкт рішення Про розпорядження голови Кіровоградської обласної адміністрації № 807-р від 01 грудня 2020 року “Про проведення приписки громадян 2004 року народження до районних і міських пизовних дільниць”

Проєкт рішення Про розпорядження голови Кіровоградської обласної адміністрації № 804-р від 01 грудня 2020 року “Про комплекс заходів, повязаних з реалізацією новорічних ялинок та охороною хвойних насаджень від незаконних порубок у передноворічний період 2020/2021 року”