Проекти рішень на 11 сесію селищної ради

Про затвердження договорів та додаткових угод

Про зміну складу тендерного комітету Смолінської селищної ради

Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 22 грудня 2017 року за № 39 «Про селищний бюджет на 2018 рік»

Про виділення субвенції зі Смолінського селищного бюджету до районного бюджету на 2018 рік

Про списання основних засобів

Про погодження укладання Протоколу про співробітництво

Про затвердження Положення Про порядок використання шкільних автобусів

Додаток Про порядок використання шкльних автобусів

Про надання згоди на безоплатну передачу майна

Про звернення депутатів Смолінської селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Кіровоградської обласної ради з вимогою негайного втручання для визначення шляхів подальшого існування Смолінської шахти ДП «Схід ГЗК»

Про звернення депутатів Про затвердження розпорядження селищного голови від 05.11.2018 року № 47-р «Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів»