Проекти рішень за грудень 2018 року

Проект рішення Про надання Колотницькій Тетяні Олександрівні, 27 листопада 2006 року народження, статусу дитини – сироти.

Проект рішення Про надання Колотницькому Максиму Васильовичу, 09 березня 2009 року народження, статусу дитини – сироти.

Проект рішення Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги

Проект рішення Про коригування тарифу на послуги з подачі технічної води, що надає КП «Енерговодоканал»

Проект рішення Про затвердження плану заходів щодо проведення Новорічних і різдвяних свят в Смолінській ОТГ

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 26.11.2018р. №923-р «Про затвердження розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпеченні житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа»