Проекти рішень за серпень 2018 року

Проект рішення Про організацію відзначення на території Смолінській ОТГ 27-ї річниці Незалежності України та професійного свята- Дня Шахтаря

Проект рішення Про створення розрахунково-аналітичної групи Смолінської селищної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій

Проект рішення Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 03 серпня 2018 року № 574-р «Про комісію з питань прийняття рішень щодо визначення напрямів та об’єктів, на які у 2018 буде спрямовано субвенцію»

Проект рішення Про розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 17 липня 2018 року № 531-р Про проведення ХLVІІІ-го Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти»

Проект рішення Про Розпорядження голови Кіровоградської ОДА від 18.07.2018 року №533-р «Про місячник знищення вогнищ американського білого метелика, амброзії полинолистої та повитиці польової»

Проект рішення Про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу квартири

Проект рішення Про розгляд заяви гр. Повшебної Н.І. щодо встановлення супутникової антени

Проект рішення Про зобов’язання внесення змін до договорів на надання послуги з управління багатоквартирними будинками в смт.Смоліне Маловисківського району Кіровоградської області.

Проект рішення Про делегування повноважень діючій надзвичайній протиепізоотичній комісії Маловисківської РДА щодо забезпечення благополуччя епізоотичної ситуації на території Смолінської ОТГ.