4 сесія від 16.02.2018 року

Рішення № 55      Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 22.12.2017 року за № 39 «Про селищний бюджет на 2018 рік»

Додатки до рішення № 55 від 16.02.18р.

Рішення № 56      Про затвердження договорів та додаткових угод

Рішення № 57      Про створення служби у справах дітей Смолінської селищної ради Маловисківського району Кіровоградської області

Рішення № 58      Про внесення змін до рішення від 22.12.2017 року №25 «Про внесення змін до рішення від 09.11.2017 року №10 «Про затвердження структури Смолінської селищної ради на 2018 рік»

Рішення № 60      Про затвердження рішення виконавчого комітету Смолінської селищної ради від 14.11.2017 року № 67 «Про клопотання щодо віднесення жителів Смолінської ОТГ