Громадське бюджетування (бюджет участі)
Твої проєкти - крила громади!
 Цільова програма 
Громадське бюджетування
(Бюджет участі)

Цільова програма “Громадське бюджетування (бюджет участі) в Смолінській селищній територіальній громаді на 2020-2023 роки” встановлює та регулює систему взаємодії виконавчих органів Смолінської селищної ради та жителів Смолінської громади щодо реалізації проєктів мешканців за кошти бюджету громади.
Іншими словами – це можливість для мешканців втілити їхню ідею в життя. Якщо ти знаєш, як зробити громаду кращою, маєш план та бажання долучитися до його реалізації – зробимо разом кращими свій двір, вулицю, мікрорайон чи громаду загалом!

 

ПРОЄКТ – програма, пропозиція, ідея, яка подана автором та має підтримку не менше 15 осіб (крім автора), що не суперечить діючому законодавству, реалізація якої знаходиться в межах компетенції органів Смолінської селищної ради, відповідає критерію загальної доступності жителів до виконаного проєкту, має конкретне визначене місце реалізації, спрямована на вирішення окремої проблеми протягом бюджетного року.

 

ОБСЯГ КОШТІВ – річний обсяг, визначений згідно цієї Програми, в розрізі на старостинські округи 65% та центральна садиба 35%.
Розмір бюджету одного проєкту, поданого в рамках програми «Громадське бюджетування», складає від 10000 ГРН до 30000 ГРН. (в розрізі на старостинські округи 65% та центральна садиба 35%), а саме: Копанський регіон – 10 тис. грн.; Якимівський регіон – 15 тис. грн.; Хмелівський регіон – 20 тис. грн.; смт Смоліне – 30 тис. грн.; с. Березівка – 15 тис. грн.; с. Новопавлівка – 10 тис. грн.

 

ЗАГАЛЬНИЙ БЮДЖЕТ ПРОГРАМИ НА 2022 РІК — 100000 ГРН

 

Кожний громадянин України, який досяг 16 років, зареєстрований або проживає на території Громади, може подати не більше ніж один Проєкт, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів Громадського бюджету протягом одного бюджетного року.

 

ПРОЄКТ ПОВИНЕН БУТИ СПРЯМОВАНИМ НА ПОЛІПШЕННЯ

  • екологічності та комфорту проживання жителів з увагою до потреб різних груп жінок і чоловіків, у тому числі різного віку, місця проживання та фізичного стану
  • естетичного вигляду селища та сіл Громади
  • сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку населених пунктів мати інноваційну складову
  • відповідати принципам гендерної рівності

ПРОЄКТ ПОВИНЕН ВІДПОВІДАТИ НАСТУПНИМ КРИТЕРІЯМ:

  • об’єкт загального користування
  • вільний та безкоштовний доступ для жителів та гостей громади
  • актуальність для жителів громади

Проєкт може стосуватись лише одного об’єкта, що належить до комунальної власності, наприклад, вулиця, парк, місця проведення масових заходів тощо, а також є загальнодоступним (вільним) для всіх жителів Громади, у тому числі доступним для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Ти маєш ідею, як зробити громаду кращою, місцевий бюджет – кошти на її фінансування. Подавай заявку, збирай голоси. Проєкти, що наберуть набільшу кількість голосів, будуть втілені за кошти бюджету.

 

ЯК ПОДАТИ ПРОЄКТ:

Подати до Смолінської селищної ради керуючому справами виконавчого комітету, за адресою смт. Смоліне вул.Казакова, 39
Надіслати поштою за адресою: Кіровоградська обл. смт. Смоліне вул. Казакова, 39, поштовий індекс: 26223, з поміткою на конверті «Громадський бюджет»
Онлайн: автор має право подати Проєкт за посиланням: smolino-rada.gov.ua
в розділі «Подати проєкт» Електронною поштою за адресою: public.budget@smolino-rada.gov.ua у вигляді сканованого документу за формою згідно з додатком 1 до цього Положення.

Смолінська селищна рада: Кіровоградська область, Маловисківський район, смт. Смоліне, вул. Казакова, буд. 39
Гетманець Валентина Олександрівна – керуюча справами виконавчого комітету Смолінської селищної ради (роб. (05258) 33-6-14, моб. 978701025)

 

 

 

 

Відправити заявку

 

Подані заявки на 2021 рік

Наша громада — чиста та охайна (с.Березівка) Встановлення слогану » Я ❤ Хмельове» (с.Хмельове)

Облаштування зони відпочинку в центрі с.Копанки

Впровадження відеоспостереження за публічними місцями Якимівського старостату для посилення рівня безпеки мешканців громади (с.Якимівка)

Клуб інтелектуальних ігор «SMART-тайм» (с.Хмельове)

Музей: нова мова пам’яті (с.Хмельове)

Створення громадського простору для спілкування — сучасний парк відпочинку (с.Новопавлівка)

Облаштування місця встановлення особистих транспортних засобів на 30 місць по вул.Геологів .

Футбол для дітей. Молодь за здоровий спосіб життя. (с.Новопетрівка)

Культура — це нерозривна єдність традицій та інновацій (с.Березівка)

Створення скверу Пам’яті жертвам голодомору та пам’яті односельців — ветеранів війни та праці, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС (с.Копанки)

Проголосувати он-лайн

Подані заявки на 2020 рік

Лiквiдацiя стихiйного смiттєзвалища по вул. ЗарiчнаОблаштування огорожi дитячого майданчика в селi Березiвка

Реалiзацiя базових людських потреб без приниження

Стоп смiття

Фотозона Закоханi