Проекти рішень на 23 сесію селищної ради

Про розгляд рекомендацій Адміністративної колегії Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

Про затвердження договорів, додаткових угод та розпоряджень селищного голови

Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування після досягнення 18-річного віку

Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 20.12.2019 року за № 377 «Про бюджет Смолінської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 21.12.2018 року № 229 «Про затвердження переліку об’єктів, що підлягають відчуженню у 2019-2020 р.р та затвердження нового складу комісії з відчуження майна спільної власності»

Про затвердження переліку об’єктів, що можуть реалізовуватися за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, що утворився станом на 01 січня 2020 року в Смолінській об’єднаній територіальній громаді»

Про списання основних засобів Смолінської селищної ради