Проекти рішень на 29 сесію селищної ради

Про встановлення надбавки за престижність праці педагогічним працівникам

Про списання основних засобів

Про продовження терміну дії рішення від 19.06.2020 року №457 «Про надання згоду на приватизацію комунального майна шляхом викупу»

Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 20.12.2019 року за № 377 «Про бюджет Смолінської селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Про затвердження графіку звітів депутатів Смолінської селищної ради перед виборцями у 2020 році

Про виділення субвенції обласному бюджету Кіровоградської області

Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 20.12.2019 року № 375 «Про затвердження структури Смолінської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Про прийняття до комунальної власності Смолінської селищної ради об’єкту житлового фонду з балансу Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» за адресою вул. Казакова, 10 смт Смоліне разом із земельною ділянкою

Про затвердження нових та внесення змін до існуючих місцевих програм Смолінської об’єднаної територіальної громади

Про затвердження договорів та додаткових угод

Про затвердження Положення про оренду майна Смолінської об’єднаної територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна

Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 10.04.2020 року № 436 «Про передачу майна з балансу Смолінської селищної ради на баланс КП Смолінський «Добробут»

Додаток до проекту рішення

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування

Про надання гарантії Смолінською селищною радою для забезпечення виконання боргових зобов’язань КП Смолінський „Добробут” за договорами реструктуризації з НАК „Нафтогаз України”

Про резервування земельних ділянок для громадського пасовища