Проєкти рішень за вересень 2022 року

Проєкт рішення Про внесення змін до рішення Смолінської селищної ради від 10.12.2021 року за № 243 «Про бюджет Смолінської селищної територіальної громади на 2022 рік»

Проєкт рішення Про звільнення від батьківської плати за харчування дітей у закладах освіти

Проєкт рішення Про розпорядження начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 01 вересня 2022 року №610-р «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2022 рік, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради від 23 грудня 2021 року №218»

Проєкт рішення Про створення робочої комісії по нарахуванню суми збитків, нанесених селищному бюджету внаслідок порушення земельного законодавства

Проєкт рішення Про обмеження продажу алкогольних напоїв

Проєкт рішення Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги та про соціальні виплати

Проєкт рішення Про відключення об’єктів від системи опалення

Проєкт рішення Про надання дозволу на видалення зелених насаджень

Проєкт рішення Про пункти обігріву