Проекти рішень за травень 2021 року

Проєкт рішення Про розгляд заяв щодо надання матеріальної допомоги

Проєкт рішення Про розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.2021р. №287-р «Про розробку проєкту обласної Програми створення та впровадження містобудівного кадастру Кіровоградської області на 2021-2023 роки»

Проєкт рішення Про розпорядження голови облдержадміністрації від 12.03.2021р. №207-р «Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них»

Проєкт рішення Про розпорядження голови облдержадміністрації від 01.04.2021р. №271-р «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу в квітні-червні 2021 року районів та міст області»

Проєкт рішення Про зміну статусу дитини, позбавленої батьківського піклування на статус дитини-сироти

Проєкт рішення Про надання Левдар Сніжані Юріївні, 19 вересня 2008 року народження, статусу дитини, позбавленої батьківського піклування

Проєкт рішення Про надання дозволу щодо видалення зелених насаджень

Проєкт рішення Про присвоєння назви житловому масиву та вулиці

Проєкт рішення Про надання дозволу на облаштування місця для паркування автомобільного транспорту біля житлових будинків селища Смоліне

Проєкт рішення Про створення пункту збору Смолінської селищної ради та затвердження адміністрації

Проєкт рішення Про затвердження Номенклатури справ Смолінської селищної ради на 2021 рік

Проєкт рішення Про затвердження Інструкції з діловодства у Смолінській селищній раді та її виконавчих органах

Проєкт рішення Про уповноважену особу з повідомної реєстрації колективних договорів

Проєкт рішення Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території Смолінської ТГ

Проєкт рішення Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №31 від 02 березня 2021 року «Про встановлення тарифів на постачання технічної води на послуги з теплопостачання , що надає КП Смолінський «Добробут»

Проєкт рішення Про розміщення зовнішньої реклами

Проєкт рішення Про надання дозволу на пониження рівня води у водоймі

Проєкт рішення Про надання дозволу на дарування житлового будинку неповнолітній дитині

Проєкт рішення Про розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 05 травня 2021 року № 385-р «Про затвердження субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-Co V-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти».

Проєкт рішення Про визначення місця проживання дитини, позбавленої батьківського піклування

Проєкт рішення Про зміну поштової адреси житлового будинку

Проєкт рішення Про розпорядження голови облдержадміністрації від 12.05.2021р. №394-р «Про проведення у 2021 році зовнішнього незалежного оцінювання»